Sienos

Tinkama produkcija sienoms

Šiuolaikinėse statybose naudojamos sauso montavimo sistemos, kurių pagrindą sudaro atraminės plieno ar medienos konstrukcijos. Statant atskirus namus, medienos konstrukcijas, rekonstruojant, plečiant, statant ant viršaus, projektuojant daugiaaukščius pastatus pirmenybė teikiama lengvoms plieno konstrukcijoms.

Lengvas plieno struktūrų sistemas sudaro šie trys elementai:

  • Ploni cinkuoti profiliuočiai, išlaikantys atramines konstrukcijas
  • Dengiamosios plokštės (cemento ir pjuvenų plokštės CETRIS pirmiausia naudojamos kaip išorės dengiamosios plokštės)
  • Mineralinis pluoštas kaip šilumos ir garso izoliacija

Naudojant cemento ir pjuvenų plokštes CETRIS kaip dengiamąsias pasiekiama puikių mechaninių ir saugos savybių už prieinamą kainą. Plokštės CETRIS ne vien iš išorės uždengia rėmo struktūrą ir suriša ventiliuojamus izoliuotus fasadus, bet taip pat yra stiprinamasis elementas, suteikiantis sienoms vėjo rišimo funkciją. Dėl A2-s1,d0 atsparumo ugniai klasei priskiriamų cemento ir pjuvenų plokščių CETRIS® padidėja visos sienų konstrukcijos atsparumas ugniai.“

Plieno konstrukcijas sudaro cinkuoti šaltojo litavimo plieno profiliuočiai, kuriuos naudojant galima ne tik sudaryti pastato atraminę plieno konstrukciją, bet ir montuoti vidines sienas, turinčias geras garso izoliacijos savybes, ir ypač atramines iki trijų aukštų pastato išorinio perimetro sienas ir lubas. Lengvos plieno konstrukcijos yra paprastai ir greitai montuojamos šiuolaikiškos statybos sistemos, universalios, nekenksmingos aplinkai, teikiančios galimybę kurti pastatų išorinio vaizdo įvairovę. Cemento ir pjuvenų plokštės CETRIS naudojamos, pavyzdžiui, sistemoms „Amtech“, „Lindab“, „Tekta“.

Cetris sienos
Cetris sienos pavyzdys