Apie mus

Kas yra CETRIS LT?

Tai sėkmingai dirbantis kolektyvas su 10 metų patirtimi atstovaujant CIDEM Hranice, a.s. padalinį, gaminantį cemento-pjuvenų plokštes CETRIS. Mūsų darbuotojai visada pasiruošę Jus konsultuoti ir suteikti visą reikiamą informaciją apie šių plokščių savybes ir technines charakteristikas. Mes visada pasiruošę operatyviai reaguoti į Jūsų paklausimus ir užsakymus. Garantuojame operatyvų prekių pristatymą iš gamintojo arba iš mūsų sandėlių Vilniuje. Turime platų atstovų tinklą, iš kurių prekes galima pasiimti tą pačią dieną. Mūsų tikslas ir kredo: kokybė, operatyvumas bei kokybiškas aptarnavimas.

CIDEM Hranice, a.s. gamykloje gaminamos cemento-pjuvenų plokštės, rinkoje žinomos prekiniu ženklu CETRIS.

30 metų!

Cemento ir pjuvenų plokščių gamyklos statybos Čekijos Respublikoje prasidėjo 1987 m., o 1991 m. gamykla buvo visiškai baigta. 2011 m. sukako 20 metų nuo mūsų medžiagų pristatymo rinkoje.

Cetris Čekiškos svetainės plokščių pritaikymo vizualas
Per pirmuosius gamybos metus asortimentą sudarė tik pagrindinės plokštės CETRIS BASIC be paviršiaus dangos. Palaipsniui gaminių asortimentas plėtėsi ir buvo papildomas įvairiomis apdorojimo paslaugomis, tokiomis kaip pjaustymas, frezavimas, griovelių išpjovimas, gręžimas, paviršiaus apdorojimas ir pan. Šiuo metu CETRIS gamykla siūlo 11 tipų cemento-pjuvenų plokštes ir nuolat kuria naujus plokščių tipus, kad galėtų patenkinti klientų poreikius ir pageidavimus.
CIDEM Hranice, a.s. CETRIS gamykla šiuo metu yra didžiausias cemento-pjuvenų plokščių gamintojas Europoje. Gamybos linijos pajėgumas yra 55 000 m3 per metus.

Cemento-pjuvenų plokštės CETRIS gaminamos naudojant Vokietijos bendrovės BISON tiekiamą įrangą. 2010 metais gamybos linija buvo visiškai atnaujinta, kad atitiktų padidėjusią gamybos apimtį ir kokybę. Į liniją integruoti nauji valymo ir šlifavimo prietaisai, skirti valyti gamyboje naudojamus metalo lakštus, kad pagerėtų plokščių paviršiaus kokybė. Atnaujinta džiovinimo įranga, papildyta nauju matavimo ir pjaustymo prietaisu. Dėl automatinio gaminamų plokščių matavimo galima teigti, kad galimi matmenų nukrypimai yra žymiai mažesni nei standartų numatyti nukrypimai. Taip pat atnaujinta ir paviršiaus apdorojimo linija. Iš bendrovės MAKOR įsigyta visiškai automatiška linija su purškimo prietaisu KRONOS – tapo įmanoma puikiai apdoroti priekinę pusę ir kraštus. Faktiškai ištobulintas ir išplėstas paviršiaus apdorojimo procesas apima priekinės plokščių pusės paruošimą naudojant valymo ir šlifavimo prietaisą ir didelio našumo džiovinimo ir vėsinimo prietaisą. Taip pat atnaujintas kompresorius ir išplėsta krovimo zona.

Nuolat augančio populiarumo ir plačiu cemento-pjūvenų plokščių CETRIS panaudojimo galimybių įrodymas – tai eksportas į beveik visas Europos šalis, taip pat į Afriką, Aziją ir Pietų Ameriką.

CETRIS gamykla nuolat skiria daug dėmesio gaminių kokybei. 1996 metais iš tarptautinės patvirtintos sertifikavimo įstaigos „Lloyd’s Register Quality Assurance“ gavo kokybės sertifikatą EU ISO 9002. Po naujojo standarto paskelbimo, 2003 metais sistema gavo naujus standartus liudijantį sertifikatą ISO 9001. Cemento-pjuvenų plokščių CETRIS gamyba ir toliau prižiūrima patvirtintų ir pripažintų įstaigų. Kadangi bendrovė eksportuoja gaminius į visą Europą, cemento-pjuvenų plokščių kokybė patvirtinama ne tik pagal suderintus Europos, bet ir nacionalinius standartus.