Nuolatiniai klojiniai

Tinkama produkcija nuolatiniams klojiniams

Nuolatinių klojinių sistemose cemento ir pjuvenų plokštės CETRIS naudojamos kaip klojinį formuojantys elementai. Nuolatinių klojinių sistemų naudojimo įvairovė techniškai neribota. Nuolatinių klojinių sistemos idealiai tinka atraminėms konstrukcijoms, tokioms kaip sienos, lubos, sijos, kolonos, laiptai, taip pat nuožulnioms sienoms ir luboms bei neatraminėms atskiriamosioms sienoms ir pertvaroms.
Atskiri sistemos elementai (sienų ar lubų plokštės) apdorojamos gamybos metu. Plokštės supjaustomos pagal pageidaujamą dydį, sujungiamos su profiliuočių sistema ir metalo lakštų elementais. Montavimo vietoje elementas tik stabilizuojamas ir užpilamas betono skiediniu. Lyginant su tradiciniais betonavimo metodais naudojant didelio ploto klojinio technologiją, šio metodo išlaidos paruošimui ir klojinio šalinimui yra mažesnės.Cokoliams galima naudoti plokštes CETRIS BASIC. Tačiau pasirinkus šį gaminių tipą būtina atsižvelgti į konkrečių gaminių struktūrą ir savybes. Cemento gaminiams yra būdingas netolygus vaizdas ir cemento apnašos.
Plokštės CETRIS su paviršiaus apdaila ( CETRIS FINISH, CETRIS PROFIL FINISH) gali būti naudojamos kaip galutinė cokolių, stogų iškyšų, mansardų ir pan. apdaila. Laikantis montavimo procedūrų ir sofitų modelių galima sukurti funkcionalius ir ugniai atsparius sofitus.