Balkonai

Tinkama produkcija balkonams

Cemento ir pjuvenų plokštės CETRIS dėl atsparumo oro sąlygoms, ugniai ir mechaniniams pažeidimams naudojamos kaip fasadų apdailos medžiaga. Be išorinės pastatų apdailos plokštės CETRIS gali būti naudojamos kaip laiptinių, balkonų, terasų, lodžijų ir kitų panašių objektų plokštės.

Šių plonų sienų, lengvų konstrukcijų galimybė išlaikyti apkrovą, be abejo, yra nuodugniai patikrinta. Plokščių stabilumo bandymai atlikti Statybos technikos ir bandymų instituto Pilzeno filiale pagal CSN 73 2035. Apkrova atitinka CSN 73 0035 standarto 234 str. – 1 kg neelastinio objekto, judančio 17 m/s greičiu horizontaliai, arba 40 kg neelastinio objekto, judančio 2,5 m/s greičiu horizontaliai, poveikis. Po išsamių bandymų (poveikis kartotas tris kartus) nepastebėta plokščių ar jų tvirtinimo prie rėmų sugadinimo ar tinkamumo naudoti praradimo. Turėklai, pagaminti iš cemento ir pjuvenų plokščių CETRIS, taip pat sėkmingai išbandyti. Remiantis bandymais reikia naudoti cemento ir pjuvenų plokštes CETRIS bent 16 mm storio. Montavimo ir tvirtinimo sistemos aprašytos techniniuose duomenų lapuose.

Šiai paskirčiai geriausiai tinka cemento ir pjuvenų plokštės CETRIS FINISH. Plokščių CETRIS FINISH priekinė pusė ir kraštai apdoroti gruntine medžiaga ir nudažyti dažais (RAL ar NCS atspalvio; dėl atspalvio tinkamumo pasitarkite su gamintoju). Užpakalinė plokščių CETRIS FINISH pusė kliento pageidavimu gali būti apdorota gruntiniais dažais (baltos spalvos). Nereikalaujama, kad šios pusės paviršius būtų apdorojamas lygiai taip pat, kaip ir priekinės pusės. Norėdami gauti tokios pat išvaizdos paviršių rekomenduojame galutiniu dažų sluoksniu nudažyti tiesiai montavimo vietoje.